SGK Sorgular

Sorgusuz Sualsiz Kredi Veren Bankalar (Herkese Kredi)

04.08.2018
87
Sorgusuz Sualsiz Kredi Veren Bankalar (Herkese Kredi)

Online işlemlerin gelişmesiyle beraber artık evraksız kredi almak çok daha kolay bir hale geldi. Evraksız kredi almak için bankaların web şubelerini kullanabilir ya da telefon bankacılığı sayesinde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Genelde bankaların çoğu ölçüt olarak kredi notunu kullanırken bazı bankalar bu konuda daha fazla esnek davranabilir. Siz de belgesiz ve kefilsiz kredi almak istiyorsanız bu konuda esnek olan bankalara gitmeniz gerekecektir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 senesinde de müşteriler için cazip teklifler ve düşük faiz oranları sunmaktadır. Bu anlamda baktığımız zaman CEPTETEB, Enpara, ING Bank ve N Kolay Kredi alanında en hızlı ve kolay kredi veren kurumlar olarak karşımıza çıkar. Evrak talep etmeyen ve kredi notu riskli grubunda yer alsa bile bazı şartları yerine getirdiği takdirde kredi veren bankalar, bankacılık anlamında hızlı da ilerlemektedir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri sorusu için de yine yukarıda saydığımız bankaları sıralayabiliriz.

Kredi notuna bakmayan bankalar sizden kefil isteyebilir ya da teminat göstermenizi de bekleyebilir. Bu şartlar bankanın kendisini güvence altına alma şartlarıdır. Çünkü hiçbir banka kendisini güvence altına almadan müşterisine kredi vermek istemeyecektir. Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri sorusu için Denizbank, ING Bank, Aktif Bank, Odeobank gibi bankalara bakabilir, web üzerinden ya da şubeden yetkililere danışabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana kredi veren banka konusunda seçeneğinizin oldukça geniştir. Birçok banka çalışmasanız bile gelir göstermeniz, teminat göstermeniz ya da kefil getirmeniz durumunda size kredi verebilir. Örnek verecek olursak çalışmayan ancak aylık kira geliri olan kişiler, kontratlarıyla kolaylıkla kredi talebinde bulunabilir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de Aktif Bank, Odeobank, ING Bank, QNB Finansbank şeklinde önde çıkar.

İş Bankası gelir belgesiz kredi verirken kişinin kredi notunu önemseyen bankalardan biridir. Çalışmıyor olsanız bile İş Bankası içerisinden kredi alabilmeniz mümkündür. Ancak bunun için yüksek bir kredi notuna sahip olmanız beklenir. Akbank gelir belgesiz kredi de aynı prosedüre sahiptir ve çalışmayanlara ancak kredi puanı yüksekse kredi verilir.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankalar 2018 yılında da müşterileri cezbetmekte ve kullanıcıların nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Genelde kolay kredilerin miktarı düşük olur. Çoğu banka 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini anında çıkarabilmektedir. Üstelik şubeye gitmeden, mobilden ya da web üzerinden başvurduğunuz zaman gün içerisinde paranız hazırlanacaktır. Kredi veren bankalar kefilsiz kredileri belgesiz olarak verir. Risk grubunda değilseniz, evrak vermek zorunda kalmadan ve teminat göstermeden 10 bin TL’ye kadar çekeceğiniz kredileri birçok banka içerisinden anında talep edebilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar bazı teminatlar isteyebilir ya da evrak vermenizi bekleyebilir. Bu evrakların arasında gelir durumunu gösteren belge, ev ipoteği gibi belgeler olabilir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri sorusu için az önce de söylediğimiz Aktif Bank, ING Bank, TEB, Deniz Bank, Enpara gibi bankalar kullanılabilir.

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir?

Aktif Bank sicili bozuk olana kredi veren ender bankalardan biridir. Esnek kredi kullandırma imkanına sahip olan Aktif  Bank bu nedenle çok fazla ilgi çekmektedir. Kredi sorunu olanlar ve düşük kredi puanına sahip olanlar Aktif Bank’a kefil göstererek başvuru yapabilir. Eğer çekeceğiniz kredi tutarı düşükse evraksız olarak Aktif Bank içerisinden kredi çekebilirsiniz. Ancak risk grubunda olsanız bile hangi risk grubunda olduğunuz banka için önemlidir. Orta riskli grubuna kredi verebilen Aktif Bank en riskli grupta olan müşterilerine kredi çıkartamayabilir.

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar arasında Aktif Bank dışında Enpara, ING ve TEB sayılabilir. Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapmak için de bu bankaları tercih edebilir, bankaların şubesine gitmeden sadece internet üzerinden form doldurarak kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını kısa sürede görebilirsiniz.

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar bazen yüksek dosya masrafına ya da faiz oranına sahip olabilir. Kolay kredi veren bankalar bunu ancak düşük kredi tutarları için yapabilmektedir. Eğer ihtiyacınız olan meblağ yüksekse o zaman kredi notunuz düşük olduğu için banka istediğiniz tutarı size çıkaramayacaktır. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar bunu ancak ipotek göstermeniz ya da kefil bulmanız karşılığında yapacaktır. Kredi notu çok riskli grubunda yer alanların belgesiz ve kefilsiz nakit ihtiyacını gidermesi oldukça zordur. Kolay kredi veren bankalar 2018 senesinde de başvuru şartlarını internet üzerinden ilan etmişlerdir. Siz de bankaların web adreslerinden ya da telefon bankacılığı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kredi Veren Bankalar (Kefilsiz)

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 senesinde evraksız olarak işlemlerinizi web üzerinden kolaylıkla halletmenize imkan verir. Size zaman kazandıran bu yöntemle kredi almak için kredi notunuzun iyi olması gerekir. Evraksız ve belgesiz internet üzerinden 25 bin liraya kadar kredi veren bankalar bulabilirsiniz. Bankaların çoğu 10 bin TL’ye kadar olan tutarları gün içerisinde vermektedir. Kolay kredi veren bankalar kredinizi ATM üzerinden hızlıca çekmenizi de sağlayacaktır. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar sizin teminatlarınıza göre kredi miktarını belirleyebilir ve herzaman istediğiniz tutarı size vermeyebilir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar sayesinde siz de ihtiyacınız olan paraya en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Anında Kredi

Anında kredi veren bankalar için şubeye gitmenize gerek olmadan kredinizi talep edebilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi çekmek için bankaların SMS uygulamasını kullanarak TC kimlik numaranız, kredi miktarınız ve aylık net gelirinizle bankanın cevap vermesini bekleyebilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden form doldurarak da sadece birkaç dakikada kredi talebinde bulunabilirsiniz. Garanti anında kredi hizmeti ile bu anlamda öncü bankalardan biridir. Hem mobilden hem de web üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir diğeri de İş Bankası anında kredi imkanıdır. Yine web ve cep üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir, sonuca göre hareket edebilirsiniz.

Odeabank Kredi

Odeobank kredi başvurusu Sms ve internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Sadece birkaç adımda yapacağınız başvuru için kişisel bilgilerinizi doğru olarak girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonu numaranızı web üzerinden girdiğiniz zaman tarafınıza gelen doğrulama koduyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı alacak bu başvuru ile ihtiyacınızı anında çekebileceksiniz. Odeobank kredi ödeme işlemleri için Odeobank şubelerini, ATM’leri kullanabilir; mobil bankacılık üzerinden ödemelerinizi kısa sürede telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.

Odeobank kredi kartı başvurusu için uygulanan en düşük faiz oranı % 1,39 olarak belirlenmiştir. Sigorta masrafı ve dosya ücretinin hesaplamalara dahil edilmediğini bilmeli ve ek ücretlerle ilgili yetkiliyle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Vade seçenekleri de 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Odeobank kredi hesaplama işlemi için bankanın resmi web sitesini kullanabilir; almak istediğiniz kredi miktarını, vade seçeneğini belirleyerek aylık düşen ödemeyi hesaplayabilirsiniz. İletişim için 444 8 444 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Tarla İpotekli Kredi Veren Bankalar

Mesajla Kredi Veren Bankalar

Arama Terimleri: sorgusuz sualsiz kredi veren bankalar


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright ©2019