SGK Sorgular

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar (Sms veya İnternetten Başvuru)

04.08.2018
77
Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar (Sms veya İnternetten Başvuru)

Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden başvuru yapılarak verilen krediler, bireysel ihtiyaç kredisi olarak veriliyor. Banka müşterilerine ve müşterisi olmayan fakat kredi çekmek isteyen kişilere anında kredi olanağı sunuluyor. 5 dakikada hazır kredi, 30 saniyede hazır kredi gibi farklı sloganlar ile acil ihtiyaç kredisi veriliyor.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 kampanyaları ile yaz kredisi seçenekleri sunuyor. Online başvuru seçeneği ile belgesiz, kefilsiz anında ihtiyaç kredileri kullanmak için kredi sicil puanının yüksek olması gerekiyor.

Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi kampanyası sunmuyor. Ziraat Bankası’ndan kredi alabilmek için gelir belgesinin sunulması ve kredi puanının yüksek olması gerekiyor. Devlet bankası olması nedeniyle emeklilere, kamu personellerine ve düzenli geliri bulunan vatandaşlara anında kolay kredi olanağı sunuluyor.

800 puana kredi veren bankalar arasında N Kolay Kredi, enpara.com, CepteTeb kredi seçenekleri bulunuyor. Ayrıca İNG Bank ve Odeabank seçeneklerinde hızlı ve kolay kredi seçeneği sunuluyor. Gelir belgesi bulunan ve sicili temiz olan vatandaşlara ise birçok bankadan anında kolay kredi veriliyor.

Kredi notuna bakmayan bankalar arasında Fibabanka ve Aktifbank seçenekleri bulunuyor. Aktif Bank prosedüre gerek kalmadan internet bankacılığı ile belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, 48 aya varan vade seçenekleri ile 30 bin TL’ye varan kredi seçenekleri sunuyor. Aktif bank özellikle bireysel ihtiyaç kredilerinde belgesiz ve kefilsiz kredi verirken, ipotek veya çeşitli teminatlar ile 100 bin TL’ye kadar kredi olanakları sunuyor.

En kolay kredi veren bankalar 2018 Yaz Kredisi seçeneklerinde Garanti Bankası, Akbank, Finansbank, Denizbank, Halkbank gibi seçenekler bulunuyor. Örneğin Akbank mobil uygulama ile 30 saniyede kredi seçeneği sunuyor. Burgan Bank internet sayfasından veya sms kredi başvuruları ile 60 saniyede kredi değerlendirmesi yapıyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri konusunda, Aktifbank, Burganbank, Fibabankda ve enpara.com seçenekleri bulunuyor. Fakat bazı bankalar kefil temini ya da nakit, gayrimenkul teminleri ile daha yüksek miktarlarda kredi olanağı sunuyor.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında üç banka bulunuyor. İng bank kefilsiz kredi verse de belge talep edebiliyor.

Şubeye Gitmeden Kredi Ziraat

Ziraat bankası kredi başvurusu mesajla başvurularda 10 bin TL2ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor. Sms başvurusu, internet başvurusu veya telefon bankacılığı ile yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları ile anında kredi kullanılabilir.

Ziraat bankası kredi başvurusu sms numarası 4747 üzerinden yapılıyor. Tüketici kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi bilgiler için 4747’ye sms göndererek kredi başvurusu yapılabiliyor.

Ziraat bankası kredi kampanyası ve tüm ihtiyaç kredilerinden faydalanmak için online sistem üzerinden başvuru yapılabilir. Dijital bankacılık sistemiyle sunulan kredi olanakları T.C kimlik numarası ile cep telefonu numarasından anında başvuruyla yapılabilir.

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yine dijital bankacılık sistemi üzerinden yapılabiliyor. Ziraat Bankası hesabı bulunan banka müşterileri, Ziraat Mobil uygulamalarını kullanarak direkt başvuru yapabilirler. Online, sms veya dijital şekilde başvuru yapılabilmektedir.

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

  • Şubeye gitmeden kredi Ziraat Bankası mobil ve dijital bankacılık sistemiyle veriliyor. Faiz oranı aylık %1.26 oranı üzerinden 36 ay vadeli şekilde veriliyor. Düşük faizli kredi seçenekleri sunan Ziraat Bankası, bireysel ihtiyaç kredisi, öğrenci kredileri, tarım kredileri, kosgeb kredileri gibi kredi kampanyaları ile anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor.
  • Akbank şubeye gitmeden kredi seçeneğini 444 25 25 telefon bankacılığı ile sağlıyor. Akbank Direkt Mobil, Direkt Dijital gibi seçenekleri ile şubeye gitmeye gerek kalmadan 5 dakikada kredi veriyor.
  • Bankaya gitmeden hesaba kredi almak için Odeabank, Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi, Şekerbank, Teb, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, İng Bank gibi bankaların uygulamaları bulunuyor.
  • Anında kredi veren bankalar, kefil, ipotek, gelir belgesi, yüksek kredi puanı gibi çeşitli teminatlar ile kredi olanağı sunuyor. Ortak veri tabanı üzerinden KKB puanlarına ve gelir belge, bordrolarına göre anında değerlendirme yapan bankalar, bireysel finansman desteği veriyor.

Kredi Veren Bankalar Kefilsiz

  • Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 kampanyaları arasında N Kolay Kredi, CepteTep, E-Kolay kredi ve enpara.com kredi türleri bulunuyor. Gelir belgesiz ve kefilsiz verilen kredilerde yalnızca İng Bank belge talep edebiliyor.
  • Kolay kredi veren bankalar arasında Aktif Bank, kredi kartı, kredi kullanımı, bono kart ve durduğu yerde para kazandıran hesap sistemleri ile banka müşterilerine kefilsiz, belgesiz olanaklar sunuyor.
  • Gelir belgesiz kredi veren bankalar, KKB puanlama sistemine ve SGK bilgilerine anında erişim sağlayabildikleri için herhangi bir belge temini talep etmeden kredi olanağı sunmaktadırlar.
  • Çalışmayana kredi veren banka seçeneği çok fazla bulunmuyor. Fakat 2017 yılında yapılan yasalar ile nakit temini ile veya blokeli kredi sistemleri ile kredi olanakları sunuluyor. Yatırımcılar, gayrimenkul sahipleri, kira geliri olanlar ve nakit çalıştıranlar gibi kişiler için nakit ipotekli veya farklı teminatlar ile kredi ve kredi kartları veriliyor.

Anında Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, online başvuru sistemi ve sms başvuruları ile anında değerlendirme sunuyor. Kredi veren bankalar kefilsiz başvurularında, gelir belgesi sunan ve risk teşkil etmeyen kredi puanına sahip kişilere kredi veriliyor.

Kredi puanı düşüklere kredi veren bankalar hangileri konusunda Aktif Bank ve Fibabanka seçenekleri bulunuyor. Fakat güncel KKB puan sistemine göre ve düzenli gelir belgesi bulunan kişilere kredi kullanımı sağlanıyor. Banka şubesi ile doğrudan görüşme yapan ve kefil bulan kişilere de gelir belgesiz kredi veren bankalar seçeneği sunuluyor.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 kredi faiz oranları nelerdir? Vade seçenekleri nelerdir? Konuları için tüm bankaların sunduğu kredi türleri farklılık göstermektedir.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri konusunda, kredi puanını yükseltmeleri için çeşitli seçenekler bulunuyor. Bunların arasında blokeli kredi kartı kullanımı bulunuyor. Ziraat bankası kredi notu düşüklere kredi uygulaması bulunmuyor. Ziraat Bankası yüksek veya az riskli puanlara kredi sunuyor.

800 puana kredi veren bankalar listesinde az riskli grup temsil edildiği için pek çok banka çeşitli teminatların sunulması ile kredi olanağı sunuyor.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Akbank kredi başvurusu yap sekmesine tıklayarak dilediğiniz kredi türünü seçebilirsiniz. Tüketici, araç ve konut kredilerini seçerek, kullanılmak istenen kredi tutarına göre hesaplama ve başvuru yapılabilir. Akbank kredi başvurusu sorgulama için Akbank Direkt uygulamaları sms, mobil ve dijital seçenekler kullanılabilir.

Akbank kredi başvurusu sms ile 444 25 25 Akbank Direkt telefon bankacılığı sisteminden veya online olarak yapılabiliyor. Bireysel ihtiyaç kredisi kullanımları için T.C kimlik numarası ile anında başvuru yapılabilir. Mobil uygulamayı indiren kullanıcılar ‘’Salla Kredin Cebine Gelsin’’ uygulaması ile dijital ve anında kredi olanağı sunuyor.

Akbank ihtiyaç kredisi 12 aydan 48 aya kadar farklı vade seçenekleri ve faiz oranları ile veriliyor.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Özürlü Maaşına Kredi Veren Bankalar

Puansız Kredi Veren Bankalar


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright ©2019